Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Chlumětín - HC Nové Hrady 6 - 7

23. 12. 2010

HC Chlumětín – HC Nové Hrady   6 - 7

Střelci: Kyncl, Netolický, Kopřiva, Veselý, 2x Nepokoj

Po čtrnáctidenní pauze nás se Skutči čekal další soupeř a tím byl nováček soutěže HC Nové Hrady. Tento článek se mi píše velice těžce, jelikož nikdo z nás nedoufal, že právě tento soupeř nás obere o body.

V první třetina pro nás začala velice dobře a hned v úvodu jsme se ujali dvoubrankového vedení a právě v tu chvíli jsme přestali malinko bruslit a soupeř toho velice rychle využil a ke konci první třetiny jsem už prohrávali 3-2. O přestávce jsme se ještě smáli, jak na ně vlítnem  a zápas otočíme. Bohužel to co se potom začalo dít to se jen těžko popisuje, ale najednou jsme prohrávali už o 3 branky. Do konce třetiny jsme ještě snížili na konečných 5-3, ale to pro nás bylo vše.  

Třetí třetina pro nás byla rozhodující , kde jsme chtěli tento výsledek zvrátit a vrátit se zpátky do sedla, ale zase stejný scénář jak celý zápas a najednou jsme prohrávali už o 4 branky. V tu chvilku jsme byli doslova na ručník. Do konce nějakých 10 minut a mi jsme začali hrát a dávat góly. Během chvilky jsme už prohrávali už jen o jednu branku. Poslední tlak a i hra bez brankáře nám však už nic nepřinesla. Tento zápas nejvíce mrzí mě jako brankáře jelikož soupeř nebyl lepší v bruslení ani v kombinaci, ale pouze co vystřelil na bránu tak mu tam padlo. Bohužel i muži mají svoje dny a já si jeden vybral právě v neděli. Takže kluci omlouvám se, že jsem nám to pokazil.

Příští za 14 dní nás čeká Otradov.  Doufám, že se tohle už nebude opakovat a když si to vydřeme tak vyhrajeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář