Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Jenišovice - HC Chlumětín 7-6

23. 12. 2010

HC Jenišovice - HC Chlumětín  7 - 6

    V sobotu o půl dvanácté, jsme se sešli k dalšímu zápasu, soupeřem nám bylo družstvo z Jenišovic. Bohužel musím konstatovat, že si přijdu jako v mateřské školce, protože jsou mezi námi takoví ,,borci“, kteří slíbí svoji účast a pak v nich není ani trochu slušnosti a cti, aby vzali telefon a napsali, že nedorazí…A zvednout telefon, když se snažím zjistit co a jak, to už chci asi taky moc že?? Hrajeme už deset let, ale je vidět, že ještě někdo nepochopil, že hokej je kolektivní hra, a že když nepřijdu kazím tím radost ze hry několika dalším lidem…

      Samotný zápas nezačal vůbec dobře, z prvních dvou střel jsme inkasovali dva góly a nevypadalo to s námi vůbec dobře. Naštěstí se nám podařilo snížit Mackem na 2:1, tento gól nás povzbudil, postupem času jsme začali zvyšovat tempo hry a soupeře jsme dostávali pod tlak. Odměnou nám bylo vyrovnání o které se postaral………….a my začali doufat v obrat v zápase, to se také stalo a nám se podařilo dostat do vedení po střele……….3:2!! Soupeř byl v tu chvíli zralý na ručník a na pořádný brankový příděl, ale naše nemohoucnost dát gól byla chvílemi až komická. Do kabin jsme šli za stavu 3:2. Bohužel druhá třetina začala nešťastně jako ta první a my hned dostali gól. Soupeře to nabudilo a během deseti minut otočil stav zápasu na 5:3. Bohužel góly které jsme dostávaly byly většinou po našich chybách v rozehrávce nebo po propadnutí na útočné modré a soupeř pak šel sám na brankáře a nezaváhal. V tu chvíli držel otěže zápasu pevně ve svých rukách. Chvíli před koncem zvýšil na 6:3 a bylo zle zase s námi. O přestávce jsme si řekli, že musíme zase začít hrát. Naše odhodlání bylo patrné hned od prvního střídání, podařilo se nám dát gól na 6:4………….Začali jsme víc bruslit a Mireček snížil na rozdíl jediné branky. Rozhodčí nám dal i několik přesilovek, ale bohužel tahle část hry nám moc nejde a opět se to projevilo, ba co hůř my inkasovali!! 7:5 a zdálo se být hotovo. Bohužel víc než snížit…………..na 7:6 dvě minuty před koncem se nám nepodařilo. Zápasu by víc slušela remíza, ale soupeř byl o gól lepší, a tak jsme letos poprvé prohráli.

         V pátek máme šanci na reparát, ve 20.30 nás čeká Ostrov, každý z nás má určitě v paměti minulé Play-off, kdy se nám podařilo favorita celé soutěže pěkně potrápit. Doufám, že se všichni sejdeme a zkusíme udělat dobrý výsledek!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář