Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Skulls Hlinsko - HC Chlumětín 2 - 6

23. 12. 2010

HC Skulls Hlinsko – HC Chlumětín  2 – 6

Střelci : 3x Nepokoj, 2x Kyncl, Šírák  (2-1 0-3 0-2)

 

Tak a za námi je naše dlouho očekávané derby proti Skullsu.

Na tento zápas jsme se všichni dlouho těšili a o to víc nás hřeje, že naše černo zelené střelecké komando ukořistilo dva cenné body za výhru právě proti týmu, který letos v soutěži ještě neprohrál.

Je pondělní podvečer a pánové z HC Chlumětín přivezli do Skutče svůj pouťový kolotoč, aby pořádně povozili kluky ze Skulls. Už kolik dní před zápasem nám bylo jasný, že to nebude jednoduchý zápas, ale jakékoliv pochybení jsme si rozhodně nepřipouštěli .

Jak už bývá zvykem a omílanou frázi  ,,zase jsme museli dát soupeří nějaký ten gólový náskok“ netrvalo to dlouho a po špatném vyhození a soupeřově akci dva na jednoho jsme opět prohrávali 2 – 0. Naštěstí je tohle vždy jasný impulz přidat volume doprava. Do konce první třetiny jsme ještě stačili snížit Nepiho dělovkou na 2-1. To, ale bylo vše.

V druhém dějství zápasu jsme vzali otěže pevně do rukou my a začali jsme kluky hlinecký točit jak pan Spilka o pouti. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat a byl to opět zkušeny veterán Nepi, který srovnal stav zápasu na 2-2. Najednou jsme byli zase na začátku a to byl náš čas rozjet ten náš kolotoč. Do konce třetiny jsme vstřelili ještě dvě branky a to zásluhou Mirečka a Nepiho , který si dnes dal hattrick a za stavu 2-4 jsme čekali na závěrečnou prodlouženou jízdu.

Poslední třetinu jsme nechtěli nechat nic náhodě a řekli jsme si, že budeme tempo zápasu určovat až do konce i když kluci ze Skulls zahrozili sérií nepříjemných šanci tak naše dobře hrající obrané dvojice hatili soupeřovi rozehrávky a připravovali další šance našim útočníkům, kde se znova prosadil Mireček a nakonec hadím průnikem do mezikruží skóroval Šírák. Na konci této jízdy po nás zbyl výsledek 2-6 a to už je velice uspokojivé.

Pokud celý zápas shrneme tak dnes jsme byli tvůrci hry právě my a jen zásluhou Dydyho se soupeřům z této jízdy netočila hlava ještě víc.

 

Náhledy fotografií ze složky HC Skulls Hlinsko - HC Chlumětín

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Klucí velká chvála...

(Ovečkynova žena, 23. 12. 2010 23:17)

Tak se vám tu musím upřímě přiznat, že jsem z jedné stránky s vámi na tenhle zápas jela ráda, ale z druhé jsem čekala, že dostanete na prdel, budete naštvaní a bude po srandě... a když jsem viděla na začátku vaše složení, tj. že dlouho chyběla půlka hráčů včetně brankáře, bez kterého by to nešlo, měla jsem sto chutí se otočit na patách :o) ale jste borci a velmi jste mě potěšili, opravdu moc pěkná hra (i když tomu moc nerozumím) a s tímhle výsledkem přijet domů po zápase s někým jako je Skulls, opravdu hoši, všechna čest, ale ne že vám to stoupne do hlavy a další zápasy budete s... :o) Držím palce a těším se na další utkání...

Ps: Za sebe i manžela, celému týmu přejeme krásné a pohodové vánoční svátky...

jo

(Ovečkyn, 23. 12. 2010 12:17)

tak kolotoč už máme za sebou a příště jsi dáme střelnic.